Jak zacząć pracę w BOLT i UBER?

Od kilku lat na ulicach każdy z nas widzi coraz więcej samochodów z napisem UBER i BOLT, nie każdy jednak jeszcze wie, że te samochody to tak naprawdę taksówki.

Interesuje Cię praca Uber i Bolt?

Warto wiedzieć, ze w ostatnim czasie sporo się zmieniło. Przez długi okres czasu przewozy osób jak BOLT oraz UBER były nie do końca unormowane. Jednak za sprawą ustawy LEX UBER wiele się zmieniło, możesz o tym przeczytać >tutaj< .

jak zostac kierowca uber i bolt

Bez względu na to czy szukasz Pracy stałej lub dorywczej z pewnością będziesz zadowolony ze współpracy z DEPartner. Przekonaj się sam i skontaktuj z nami!

Jak zostać Kierowcą UBER i BOLT?

Najważniejsza rzecz to posiadanie samochodu zarejestrowanego na ternie Unii Europejskiej oraz posiadanie licencji TAXI lub wypisu z tej licencji, który możesz uzyskać współpracując z nami.

Podstawowym krokiem aby podjąć współpracę z aplikacjami jest założenie konta na platformie przeznaczonej dla Kierowców. W kolejnym kroku będzie trzeba dodać podstawowe dokumenty: dowód osobisty, prawo jazdy, skan zaświadczenia o niekaralności

Dodatkowo, jeśli posiadasz własną działalność gospodarczą Skan wpisu do CEIDG lub KRS oraz Skan licencji TAXI

uber jak zostac kierowca taxi uber krakow uber partner krakow uber partner rozliczeniowy

Dodatkowo ostatnim krokiem w procesie rejestracji jest dodanie zdjęcia profilowego do aplikacji. Dzięki temu Klienci będą mogli Cię zidentyfikować. Zdjęcie to możesz wykonać telefonem i zmienić je w dowolnym momencie. Po dodaniu wszystkich dokumentów, twoje konto będzie aktywne w ciągu 24h. Wtedy możesz legalnie wykonywać przewozy jako Kierowca taxi na aplikacji UBER i BOLT.

Ile lat trzeba mieć prawo jazdy do pracy jako Kierowca TAXI na aplikacji?

W przeciwieństwie do innych zawodów gdzie prawo jazdy jest wymagane, każdy kto chce zostać Kierowcą BOLT i UBER musi posiadać prawo jazdy kat. B od minimum 12 miesięcy. Dodatkowo, aby być Kierowcą BOLT lub UBER musisz mieć ukończone 20 lat. 

Czy praca w BOLT i UBER się opłaca?

Z pewnością to pytanie zadaje sobie wiele Osób, a zarówno BOLT jak i UBER chwali się wielotysięcznymi zarobkami dla Kierowców. Potwierdzamy, to prawda. Kierowca pracujący na aplikacjach w ciągu 10 godzin w konsekwencji może bez problemu osiągnąć przychód w wysokości nawet 800zł. Od tego odliczyć należy paliwo oraz podstawowe koszty eksploatacji samochodu. W przypadku współpracy z DEPartner na samochodzie firmowym, Kierowca otrzymuje wynagrodzenie prowizyjne od 45-50% w praktyce oznacza to zarobki na poziomie od 20 do nawet 40zł na godzinę na rękę.

Na zakończenie przypominamy. Uber oraz Bolt to popularne aplikacje, które zapewniają zarówno ułatwienia dla Pasażerów ale są również dobrym źródłem dochodu. Decydując się na współpracę z DEPartner można pracować na stałe oraz dorywczo, bez względu czy poszukujesz pracy dla emeryt lub student.

Wybierz DEPartner na swojego partnera flotowego i rozliczeniowego, aby cieszyć się miłą atmosferą współpracy i czerpać przyjemność z jazdy, a przy tym zarobić naprawdę dobre pieniądze jako swój własny szef!

bolt uber partner krakow malopolska bolt krakow uber krakow
Uber i Bolt Partner Kraków
tarnow bolt uber partner taxi tarnow praca jako kierowca
Uber i Bolt Partner Tarnów
uber bolt partner rzeszow
Uber i Bolt Partner Rzeszów
Zacznij jeździć i zarabiać!
Wprowadzenie swoich danych zajmie Ci tylko 60 sekund