Bolt i Freenow Partner Tarnów

DEPartner to rekomendowany Bolt Partner Tarnów. Bolt to aplikacja dostępna w różnych miastach na świecie i zdecydowanie zmienia znany dotychczas rynek TAXI. W konsekwencji czego jako DEPartner od kilku lat współpracujemy ze wszystkimi aplikacjami m.in. na terenie Tarnowa. Dodatkowo, nasze biura obsługują również Kierowców w Krakowie, Rzeszowie oraz Lublinie.

 

Jesteśmy dla was dostępni w naszym biurze przy ul. Kościuszki 37A w Tarnowie.

Licencja Taxi Tarnów

W Tarnowie tak samo jak w każdym mieście, zarówno taksówkarze i Kierowcy Bolt korzystają z licencji taxi. Jest to niezbędne, aby legalnie świadczyć usługi taksówkarskie w Polsce. Zatem jeśli chcesz rozpocząć pracę jako Kierowca Taxi ale nie posiadasz licencji, pamiętaj że możesz korzystać z licencji DEPartner Bolt i Freenow Partner Tarnów, dzięki czemu zoptymalizujesz swoje koszty miesięczne. 

W związku z tym już dziś skontaktuj się z nami, przygotuj dokumenty i rozpocznij pracę na jako Kierowca Taxi w Tarnowie w ciągu nawet 48 godzin płacąc za rozliczenie tylko 50zł tygodniowo!

czy bolt i uber jest legalny
Partner Uber Bolt FreeNow w Krakowie

Bolt i FreeNow Tarnów praca

Chcesz zostać Kierowcą FreeNow lub Bolt w Tarnowie? Wystarczy, że wejdziesz na stronę departner.pl i w zakładce u góry wybierzesz opcję ZOSTAŃ KIEROWCĄ TAXI, a następnie zostaniesz przekierowany/a do krótkiego formularzu zgłoszeniowego. Kolejnym krokiem jest założenie konta na platformie dla Kierowców oraz dodanie najważniejszych dokumentów, takich jak dowód osobisty, prawo jazdy, zaświadczenie o niekaralności oraz skan licencji TAXI. 

 

Opcjonalnie możesz umieścić także skan wpisu do CEIDG lub KRS, jeśli posiadasz działalność gospodarczą. Potrzebne będzie także dołączenie swojego zdjęcia. Współpracując z DEPartner Bolt i Freenow Partner Tarnów, posiadanie własnego samochodu nie jest konieczne. Przed zgłoszeniem się na kierowcę, należy upewnić się, czy oprócz niezbędnych dokumentów, spełniamy także inne niezbędne wymagania, włączając w to ukończony 20 rok życia oraz posiadanie prawa jazdy kategorii B od co najmniej roku. 

 

Praca dla DEPartner jako Kierowca Bolt i FreeNow zapewnia uczciwą, bezproblemową i owocną współpracę!

DEPartner Bolt i Freenow Partner Tarnów to najlepszy wybór, jeśli chcesz zostać Kierowcą FreeNow i Bolt w Tarnowie. Posiadamy flotę nowoczesnych samochodów hybrydowych, dodatkowo jesteśmy jednym z najbardziej popularnych i uznanych operatorów aplikacji przewozowych w Tarnowie. Oferujemy szeroki wybór usług od wynajmu samochodów, przez rozliczenia księgowe, a także wsparcie w zakupie nowych samochodów. Przede wszystkim dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb i preferencji każdego Kierowcy. 


DEPartner Bolt i Freenow Partner Tarnów to gwarancja jakości i bezpieczeństwa współpracy, dlatego warto skorzystać z naszej oferty. 

Bolt i FreeNow Tarnów

Nie jeździsz samochodem, a komunikacja miejska nie wydaje Ci się zbyt zachęcającym rozwiązaniem? Przez codzienne problemy z dojazdami wszędzie się spóźniasz? Mamy dla Ciebie rozwiązanie – ściągnij aplikację Bolt i FreeNow na telefon i korzystaj z przyjemnej podróży na terenie Tarnowa! W wygodnym i ciepłym samochodzie możesz załatwić wszystkie pilne obowiązki, podczas gdy Kierowca bezpiecznie dowiezie Cię pod wskazany adres.

Bolt i FreeNow Tarnów – zalety

Bolt i FreeNow to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich osób, którzy nie mają prawa jazdy, własnego samochodu lub unikają transportu publicznego – przy pomocy łatwej w obsłudze aplikacji klienci mogą szybko zamawiać przejazdy ze swojego smartfona lub tabletu. Z aplikacją Bolt i FreeNow nie musisz czekać na połączenie z dyspozytorem, wystarczy, że zaznaczysz wszystkie niezbędne informacje, a Kierowca Bolt lub FreeNow będzie czekał na Ciebie pod wskazanym adresem. 

Co zatem musisz zrobić, aby zamówić Bolta?

  1. Ściągnij darmową aplikację na telefon lub tablet.
  2. Uzupełnij swoje dane osobowe i kontaktowe oraz podaj preferowaną metodę płatności.
  3. Udostępnij swoją lokalizację.
  4. Wybierz na mapie kierowcę.
  5. Podaj miejsce docelowe.
  6. Potwierdź zamówienie Bolta.

Proste, prawda? Następnie otrzymasz informacje o Kierowcy oraz szczegóły dotyczące auta, m.in. numer rejestracyjny. Każdy kierowca Bolta w Tarnowie jest odpowiednio weryfikowany, musi mieć aktualne prawa jazdy oraz licencję TAXI, co zapewnia maksymalne bezpieczeństwo jazdy i wysoką jakość usługi. 

Nowoczesna aplikacja pozwala wybrać typ samochodu oraz Kierowcę, który znajduje się najbliżej Ciebie, dzięki czemu czas oczekiwania na Bolta jest bardzo krótki. Dodatkowo jeszcze przed rozpoczęciem jazdy możesz poznać koszt przejazdu, aplikacja umożliwia także ciągłe śledzenie trasy. Opłata za przejazd zostaje oszacowana przed rozpoczęciem trasy, co zabezpiecza użytkownika przed oszustwem ze strony Kierowcy. 

 

Z nami w błyskawicznym tempie zamówisz transport i szybko dotrzesz pod wskazany adres – to pozwala oszczędzać mnóstwo czasu na dojazdach każdego dnia! Nasze samochody zapewniają najwyższą jakość, gwarancję bezpieczeństwa oraz szybką realizację usługi.