DEPartner czyli rekomendowany i polecany Partner rozliczeniowy i flotowy.

Działając nie przerwanie od 2016r, jesteśmy aktualnie najstarszym Partnerem flotowym i rozliczeniowym w Krakowie. 

Kraków to nasze rodzinne miasto i główna siedziba firmy. 

DEPartner UBER, Bolt oraz FreeNow Kraków

D&E czyli Drive and Earn, jeźdźij i zarabiaj. Nie przerwanie od 2015r. jesteśmy Partnerami wszystkich popularnych aplikacji taksówkarskich oraz świadczymy usługi przewozu osób niezależnie od nich. Nasza marka to aktualnie najstarszy Partner flotowy i rozliczeniowy w Krakowie, a od 2021r świadczymy swoje usługi również w Tarnowie i Rzeszowie. Zatrudniamy i rozliczamy setki Kierowców we wskazanych miastach, a z naszych usług korzystają tysiące Klientów. 

Nasza flota liczy ponad 100 samochodów świadczących każdego dnia wyżej wymienione usługi. Oferujemy przewóz samochodami budżetowymi oraz samochodami klasy premium i samochodami 9 osobowymi dla większych grup. Wliczając w to samochody Kierowców dla których świadczymy tylko usługi księgowe i rozliczeniowe, z całą pewnością możemy mówić o kilkuset samochodach jeżdżących dla nas, a tym samym dla naszych Klientów.

Partner rozliczeniowy i flotowy Bolt

Od samego początku gdy BOLT rozpoczął swoją działalność w Krakowie jeszcze jako Taxify, jesteśmy z wami. Rozliczamy i księgujemy wszystkie przejazdy zgodnie z przepisami. Zależy Ci na uczciwej i pewnej współpracy? Koniecznie skontaktuj się z nami!

logo_bolt
uber kierowca logo

Partner rozliczeniowy i flotowy UBER

Jesteśmy z Uberem w Krakowie niemal od początku, przewieźliśmy wspólnie ponad milion pasażerów, rozliczyliśmy setki Kierowców. Jeżeli zależy Ci na bezproblemowej współpracy – dobrze trafiłeś.

Współpracujemy z najlepszymi dostawcami samochodów i dbamy o ekologię.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasi Kierowcy pracowali w komfortowych warunkach, a wykonywana przez nich praca odbywała się przy użyciu ekonomicznych i ekologicznych samochodów dlatego stawiamy na samochody z silnikami hybrydowymi i benzynowymi. Nasza flota jest regularnia wymieniana, dlatego nie korzystamy z samochodów starszych niż 3 lata. Powyższe założenia gwarantują naszym Klientom bezpieczeństwo oraz najwyższy komfort podróży.

Przewóz osob samochodem osobowym
partner uber bolt freenow krakow partner taxi rozliczeniowy licencja taxi krakow jak zostac kierowca uber bolt freenow ile zarabia sie na uber ile zarabia kierowca taxi

Współpracuj z nami i przekonaj się sam!

Że jesteśmy zarówno rzetelnym Pracodawcą oraz usługodawcą gwarantującym zrealizowanie umówionego zlecenia. 

DEPartner Uber Bolt i FreeNow to firma działająca w kilku miastach, zaufało nam już setki Klientów i wykonaliśmy wspólnie setki tysięcy przejazdów. Nie zwlekaj i dołącz do nas już dziś!

bolt uber partner krakow malopolska bolt krakow uber krakow
Uber Bolt Freenow Partner Kraków
tarnow bolt uber partner taxi tarnow praca jako kierowca
Bolt Freenow Partner Tarnów
uber bolt partner rzeszow
Uber Bolt Freenow Partner Rzeszów
Uber Bolt FreeNow partner Radom
Uber Bolt Freenow Partner Radom
Uber Bolt FreeNow partner Kielce
Uber Bolt Freenow Partner Kielce
Uber Bolt FreeNow partner Lublin
Uber Bolt Freenow Partner Lublin