7 powodów, dla których warto podjąć współpracę z DEPartner Uber Bolt FreeNow Partner

Chcesz zostać Kierowcą Ubera, Bolta lub FreeNow i szukasz partnera flotowego i rozliczeniowego? DEPartner oferuje kompleksową obsługę Kierowców bez względu na to, czy posiadają oni własną działalność gospodarczą, czy nie. Dzięki szerokiemu zakresowi świadczonych usług, miejsce w zespole znajdzie każdy, kto wyraża chęć do pracy.

DEPartner czyli rekomendowany Uber Bolt FreeNow Partner

Lista rekomendowanych parterów flotowych i rozliczeniowych jest długa, jednak poniżej przedstawiamy 7 powodów, dla których warto podjąć współpracę właśnie z DEPartner – najlepszym partnerem Uber, Bolt i FreeNow w wielu miastach Polski.

1. Brak konieczności zakładania własnej działalności gospodarczej.

Chcąc zostać Kierowcą Ubera, Bolta i FreeNow nie musisz zakładać własnej działalności gospodarczej i martwić się formalnościami, związanymi z tą decyzją, takimi jak wybór najlepszej formy opodatkowania. DEPartner pomoże Ci ze wszystkimi rozliczeniami, związanymi z fakturami, księgowością oraz sprawami administracyjnymi. Kierowca wykonujący usługę przewozową własnym samochodem może liczyć na rozliczenie faktur za paliwo, z uwzględnieniem optymalizacji podatków.

2. Umowa zlecenia.

DEPartner podpisuje umowę zlecenie ze wszystkimi swoimi Kierowcami. Dzięki temu obie strony mają wyszczególnione i pewne warunki współpracy, a Kierowcy przysługuje prawo do świadczeń zdrowotnych.

3. Brak konieczności posiadania własnego samochodu.

Bycie Kierowcą Ubera, Bolta lub FreeNow nie wymaga posiadania własnego samochodu. DEPartner jako partner flotowy oferuje Kierowcom możliwość wynajęcia lub wypożyczenia samochodu służbowego na preferencyjnych i bardzo korzystnych warunkach. Samochody spełniają wszystkie wymagania, określone dla pojazdów, świadczących usługi przewozowe, są stosunkowo nowe, regularnie serwisowane i sprawdzane pod względem technicznym, dzięki czemu Kierowcy nie muszą obawiać się o ryzyko awarii lub wystąpienie nieprzyjemnych sytuacji na drodze. Firmowe auta charakteryzuje wysoki standard, wygoda oraz bezpieczeństwo, a przez to zapewniają prawdziwą przyjemność jazdy.

4. Terminowe, cotygodniowe wypłaty.

DEPartner zapewnia bezproblemowe i terminowe cotygodniowe wypłaty w wybranej przez Kierowcę formie – gotówki lub przelewu, dlatego osoba podejmującą współpracę nie musi obawiać się o brak regularności wypłat.

5. Szybka rejestracja jako Kierowca

Jeśli kandydat na Kierowcę spełnia wszystkie wymagania, związane ze świadczeniem usługi przewozowej, chcąc podjąć współpracę z DEPartner – partnerem flotowym i rozliczeniowym, musi jedynie wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie departner.pl oraz posiadać niezbędne dokumenty, pozwalające na zweryfikowanie jego osoby oraz kompetencji. Dzięki szybkiemu działaniu partnera możesz zostać Kierowcą Ubera, Bolta lub FreeNow praktycznie od zaraz i to bez zbędnych formalności.

6. Kierowca wybiera charakter współpracy.

Osoby, podejmujące współpracę z DEPartner same decydują tym, jaki charakter pracy odpowiada im najbardziej. Mogą wykonywać kursy w pełnym wymiarze godzin lub nawet dłużej albo potraktować bycie Kierowcą jako pracę dodatkową, lub weekendową, która pozwoli im na regularne wynagrodzenie bez konieczności rezygnacji ze swoich obowiązków czy nauki. U nas każdy znajdzie swoje miejsce – student, emeryt czy młoda mama. Nie ma znaczenia, ile masz lat i jakiej jesteś płci, wystarczy, że spełniasz warunki niezbędne do zostania Kierowcą i wykazujesz chęć do pracy. Elastyczny system pracy pozwala na dostosowanie godzin świadczenia usługi do indywidualnej dyspozycyjności każdego Kierowcy.

7. Atrakcyjne dodatki.

Współpraca z DEPartner gwarantuje nie tylko bezproblemową współpracę, ale także atrakcyjne dodatki i bonusy, takie jak rabaty na usługi, obniżenie kosztów zakupu paliwa czy eksploatacji.

Wybierz DEPartner na swojego partnera flotowego i rozliczeniowego, aby cieszyć się miłą atmosferą współpracy i czerpać przyjemność z jazdy, a przy tym zarobić naprawdę dobre pieniądze jako swój własny szef!

bolt uber partner krakow malopolska bolt krakow uber krakow
Uber i Bolt Partner Kraków
tarnow bolt uber partner taxi tarnow praca jako kierowca
Uber i Bolt Partner Tarnów
uber bolt partner rzeszow
Uber i Bolt Partner Rzeszów
Zacznij jeździć i zarabiać!
Wprowadzenie swoich danych zajmie Ci tylko 60 sekund