Co to jest Bolt i Uber? Czym się charakteryzują?

Z pewnością nie raz obiła Ci się o uszy jakaś informacja o usługach przewozowych, takich jak Bolt i Uber. Być może nie przekonały Cię ich niskie stawki, łatwa w obsłudze aplikacja i niezwykle krótki czas oczekiwania, bo nie do końca byłeś pewny, czy jest to bezpieczna opcja i czego możesz się spodziewać po tego rodzaju środku transportu. Rozumiemy Cię, dlatego w dalszej części wpisu przedstawimy Ci informacje, dotyczące tego, czym charakteryzuje się usługa świadczona przez Bolt i Uber, jakie są zalety tego rodzaju transportu i dlatego warto zostać ich Kierowcą.

uber bolt freenow

Bolt i Uber – co musisz wiedzieć?

Bolt i Uber to nowoczesny rodzaj świadczenia usług przewozowych oraz połączone z nimi aplikacje, umożliwiające zostanie Kierowcą lub Pasażerem tego środku transportu. Dzięki utworzenia konta w specjalnej aplikacji, bez problemu można zamawiać przejazdy w różnych miastach w niskich cenach lub pracować jako Kierowca i zarabiać naprawdę dobre pieniądze!

Zalety korzystania z Bolta i Ubera jako Pasażer:

czy bolt i uber jest legalny

– dzięki uzupełnieniu informacji o sobie, podczas zakładania konta w aplikacji, kurs można zamówić natychmiast, bez zbędnych formalności, związanych z każdym zleceniem
– podanie swojej lokalizacji w aplikacji pozwala na znalezienie Kierowcy, znajdującego się najbliżej Twojego położenia, dlatego czas oczekiwania na Ubera lub Bolta jest bardzo krótki
– jeszcze przed rozpoczęciem kursu możesz poznać szacowany koszt przejazdu, za który opłata zostanie pobrana po jego zakończeniu zgodnie z wybraną wcześniej przez Ciebie formą zapłaty
– każdy Kierowca Ubera i Bolta jest odpowiednio weryfikowany, a dzięki umieszczonej w aplikacji fotografii możesz bez problemu rozpoznać swojego Przewoźnika
– podczas jazdy Uberem lub Boltem można cały czas śledzić trasę w aplikacji
– istnieje możliwość oceny każdego kursu i związanego z nim Kierowcy dlatego, jeśli masz jakie uwagi, chcesz podzielić się swoją opinią lub zarekomendować danego Kierowcę, śmiało możesz to zrobić po zakończeniu przejazdu.

Praca jako Kierowca Ubera i Bolta

Podjęcie pracy jako Kierowca Ubera i Bolta jest niezwykle proste i niesie ze sobą wiele korzyści. Wystarczy wypełnić formularz na stronie wybranego partnera i zarejestrować się jako Kierowca w specjalnej aplikacji, podając swoje dane, załączając zdjęcie i podstawowe dokumenty, takie jak dowód osobisty, prawa jazdy kat. B, skan licencji TAXI oraz skan aktualnego zaświadczenia o niekaralności. Należy jednak pamiętać, że podejmując współpracę z DEPartner, trzeba ukończyć 20 lat i mieć prawa jazdy od co najmniej roku. Nie jest konieczne posiadanie własnego samochodu, DEPartner umożliwia wypożyczanie i wynajem służbowych aut na bardzo korzystnych warunkach. Forma zatrudnienia zależy od Ciebie – możesz założyć własną działalność gospodarczą lub wybrać zaufanego partnera rozliczeniowego (na przykład DEPartner), który podpisze z Tobą umowę i zadba o wszelkie formalności, w tym świadczenia zdrowotne oraz sprawy administracyjne.

jak zostac kierowca uber i bolt

Ile można zarobić jako Kierowca Ubera i Bolta?

Dzięki elastycznemu systemowi pracy, będąc Kierowcą Ubera i Bolta sam jesteś dla siebie szefem i sam ustalasz, ile zarobisz w danym miesiącu. Im dłużej jeździsz, tym więcej pokonujesz kilometrów, a tym samym więcej zarabiasz. Jeśli potrzebujesz kilku dni wolnego – żaden problem, wyłącznie Ty decydujesz, jak często chcesz jeździć i ile będzie wynosić Twoje wynagrodzenie. Jego wysokość, oprócz ilości kilometrów, jest także ściśle związana ze stawką, uzależnioną od pory dnia, dnia tygodnia (wyższa stawka będzie na przykład w sobotnie wieczory czy podczas świąt). Na ilość zleceń bezpośrednio wpływają także oceny Pasażerów, ponieważ klienci decydują się na usługi głównie Kierowców o wysokich notach. Ważne jest także miejsce postoju, w którym Kierowca czeka na Pasażerów, w zależności od pory dnia i okoliczności ilość zleceń może być większa (konieczność dojazdu do pracy z dzielnic mieszkalnych lub imprezy masowe podczas weekendów w centrum miasta), dlatego Kierowca samodzielnie musi właściwie zdecydować o jak najlepszej lokalizacji.

Wybierz DEPartner na swojego partnera flotowego i rozliczeniowego, aby cieszyć się miłą atmosferą współpracy i czerpać przyjemność z jazdy, a przy tym zarobić naprawdę dobre pieniądze jako swój własny szef!

bolt uber partner krakow malopolska bolt krakow uber krakow
Uber i Bolt Partner Kraków
tarnow bolt uber partner taxi tarnow praca jako kierowca
Uber i Bolt Partner Tarnów
uber bolt partner rzeszow
Uber i Bolt Partner Rzeszów
Zacznij jeździć i zarabiać!
Wprowadzenie swoich danych zajmie Ci tylko 60 sekund