Praca jako Kierowca taxi

Masz dużo zobowiązań zawodowych, osobistych lub rodzinnych, a chciałbyś dodatkowo zasilić domowy budżet? Marzysz o byciu swoim własnym szefem? A może studiujesz w trybie dziennym i w ciągu tygodnia nie możesz sobie pozwolić na żadną regularną pracę? Mamy dla Ciebie świetne rozwiązanie! Zostań kierowcą TAXI i pracuj, kiedy chcesz i ile chcesz

 

Podejmij się świadczenia usług przewozowych i potraktuj to jako pracę dodatkową, która pozwoli Ci otrzymywać regularne wynagrodzenie.

Toyota Corolla taxi

W DEPartner każdy z Kierowców posiada umowę zlecenia, pieniądze są rzetelnie wypłacane co tydzień w gotówce lub przelewem, a dodatkowo jeśli jeździsz swoim samochodem, rozliczamy twoje faktury za paliwo optymalizując podatki. Osoby współpracujące z DEPartner mogą również korzystać z usług ANSCars Wypożyczalnia samochodów na preferencyjnych warunkach.

Od 2015r nie przerwanie świadczymy swoje usługi na terenie Krakowa, a dzięki zaufaniu Kierowców rozwijamy się na kolejne miasta konsekwentnie oferując Kierowcą najlepszy model współpracy.

Zostań kierowcą TAXI i pracuj w weekendy!

Jeśli nie możesz lub nie chcesz podjąć praca jako Kierowca taxi na pełen etat, nie ma problemu. Elastyczne godziny pracy pozwalają na wykonywanie kursów zgodnie z Twoją dyspozycyjnością i dopasowanych do Ciebie potrzeb, na przykład tylko w weekendy. Taki system pracy pozwala na łączenie innych obowiązków i spraw z pracą, będącą dodatkowym źródłem dochodów.
Podejmując współpracę jako Kierowca z DEPartner, nie musisz mieć własnej działalności gospodarczej, możesz skorzystać z usług rozliczeniowych partnera, który zadba o wszystkie formalności i sprawy administracyjne. Podpisanie umowy zlecenie, gwarantuje Ci świadczenia zdrowotne i pozwala zyskać poczucie bezpieczeństwa, dzięki wyszczególnionym warunkom współpracy. Posiadanie samochodu także nie jest konieczne, DEPartner oferuje wypożyczenie lub wynajem służbowego auta na preferencyjnych warunkach, bez obaw o jakiekolwiek kwestie formalne czy serwisowe. Pełniąc usługę przewozową, należy mieć na uwadze bezpieczeństwo Pasażera i jego komfort jazdy, dlatego firmowe samochody, wynajęte lub wypożyczone od DEPartner wyróżnia wysoki standard.

Chcę zostać Kierowcą – jakie warunki muszę spełnić?

Aby zostać Kierowcą TAXI we współpracy z DEPartner, musisz spełnić poniższe wymagania:
– mieć zaświadczenie o niekaralności (które można uzyskać w sądzie lub poprzez stronę obywatel.gov.pl);
– ukończyć 20 rok życia;
– mieć prawa jazdy kategorii B od co najmniej roku;
– mieć licencję TAXI;
– jeśli chcesz jeździć własnym autem, musisz pamiętać o tym, aby spełniało ono wszelkie normy techniczne i serwisowe, było stosunkowo nowe (nie może być starsze niż 5 lat), charakteryzowało się wygodą i bezpieczeństwem oraz wysokim standardem.

Czy bycie Kierowcą TAXI się opłaca?

Dzięki temu, że jako Kierowca sam zarządzasz swoim czasem i godzinami pracy, również sam decydujesz o wysokości swojego wynagrodzenia. Im więcej przejechanych kilometrów, tym większe zarobki. Warto jednak uwzględnić kilka dodatkowych czynników, które wpływają na to, ile zarabia Kierowca:
– miasto – w większym mieście, takim jak Kraków, jest bardzo dużo mieszkańców i turystów, którzy chętnie korzystają z tego rodzaju transportu, aby uniknąć zatłoczonej komunikacji miejskiej i móc szybko dotrzeć do miejsca docelowego;
– pora dnia – w większych miastach mieszkańcy korzystają z usług przewozowych non stop, chociaż ich oblężenie może być nieco większe w godzinach porannych, gdy wszyscy muszą dotrzeć do pracy lub weekendami, podczas których każdy chce szybko i bezpiecznie wrócić do domu późną porą;
– lokalizacja – bardzo ważnym aspektem, wpływającym na ilość zleceń jest miejsce postoju, na którym Kierowca czeka na Pasażerów. W każdym mieście można wyróżnić kilka najbardziej obleganych miejsc, w których Kierowca może znaleźć potencjalnych klientów, często jest to dworzec kolejowy oraz centrum miasta;
– w święta stawka za przejazd jest wyższa;
– dobre oceny – każdy Pasażer po zakończonym kursie może wystawić ocenę, dotyczącą przejazdu oraz Kierowcy, a im więcej dobrych opinii i rekomendacji, tym więcej zleceń.

Praca jako Kierowca Taxi, czyli bycie swoim własnym szefem pozwala zatem nie tylko na elastyczne godziny pracy, ale także na podejmowanie samodzielnych decyzji, dotyczących kwestii, które wpływają na wysokość wynagrodzenia. Wybierając najlepsze dla siebie warunki współpracy, Kierowca TAXI może zarobić dobre pieniądze, nawet jeśli podjął się tego zajęcia w ramach pracy dodatkowej lub weekendowej. Współpracując z DEPartner, będziesz otrzymywać terminowe i regularne, cotygodniowe wypłaty w formie gotówki lub przelewu.

D&E Partner Uber i Bolt to firma działająca w kilku miastach, zaufało nam już setki Klientów i wykonaliśmy wspólnie setki tysięcy przejazdów. Nie zwlekaj i dołącz do nas już dziś!

bolt uber partner krakow malopolska bolt krakow uber krakow
Uber i Bolt Partner Kraków
tarnow bolt uber partner taxi tarnow praca jako kierowca
Uber i Bolt Partner Tarnów
uber bolt partner rzeszow
Uber i Bolt Partner Rzeszów