Jak zacząć pracę w Bolt?

Stale wzrastające zapotrzebowanie na Kierowców i przewoźników zwłaszcza w dużych miastach sprawia, że praca w Bolt jest coraz atrakcyjniejszym, ale i rentownym zajęciem. Jeśli poszukujesz dochodowego zatrudnienia, które pozwoli Ci na pracę w elastycznych godzinach i dogodnych dla Ciebie warunkach, rozważenie aplikacji na Kierowcę Bolta jest rewelacyjnym pomysłem. Jak rozpocząć pracę w Bolt? To nic trudnego! Wystarczy spełniać konkretne warunki i dopełnić kilku prostych formalności. Zobacz, na czym polega praca jako Kierowca w Bolt i jakich zarobków można spodziewać się na tym stanowisku.

W DEPartner każdy z Kierowców posiada umowę zlecenia, pieniądze są rzetelnie wypłacane co tydzień w gotówce lub przelewem, a dodatkowo jeśli jeździsz swoim samochodem, rozliczamy twoje faktury za paliwo optymalizując podatki. Osoby współpracujące z DEPartner mogą również korzystać z usług ANSCars Wypożyczalnia samochodów na preferencyjnych warunkach.

Praca w Bolt — jakie warunki trzeba spełniać?

Kierowcą w Bolt może zostać każda niekarana osoba, która ma prawo jazdy kat. B oraz ma ukończony 21. rok życia. Dysponowanie własnym samochodem nie jest warunkiem wymaganym — do przewożenia klientów można korzystać z auta firmowego DEPartner. Jeśli zależy Ci na jeżdżeniu własnym autem, musi być ono w pełni sprawne i posiadać ważne badania techniczne. Dodatkowo nie bez znaczenia jest data produkcji pojazdu. Oferowanie przejazdu w kategorii comfort zobowiązuje do posiadania najwyżej 5-letniego samochodu. Z kolei najstarsze auto dopuszczone do pracy w Bolt nie może być wyprodukowane przed 2005 r.

 

Jak zacząć pracę w Bolt? Obowiązkowym i najważniejszym krokiem jest założenie własnego konta, które umożliwi współpracę z aplikacją Bolt. Następnie kandydat proszony jest o dodanie do konta dokumentów, takich jak prawo jazdy i dowód osobisty. Wymagane jest również wgranie zaświadczenia o niekaralności. Osoby, które posiadają własną działalność, zobowiązane są ponadto o podanie skanu licencji TAXI oraz wpisu do KRS bądź CEIDG. Następnie do aplikacji należy dodać swoje zdjęcie — to wymagany krok, który umożliwia klientom identyfikację przewoźników. Od wykonania powyższych czynności konto staje się aktywne po upływie 24 godzin. Wówczas bez obaw można rozpocząć pracę jako kierowca Bolt i cieszyć się z dogodnych warunków pracy.

Jak wygląda praca w Bolt?

Przewóz osob samochodem osobowym

Praca w Bolt to wygodny sposób na zarabianie pieniędzy. Jeżdżąc samochodem — swoim własnym, wynajętym bądź firmowym — sam decydujesz o tym, jakie kursy przyjąć, a także zarządzasz czasem swojej pracy. Oznacza to również, że praca w Bolt to doskonałe zajęcie dla osób poszukujących jednego, głównego źródła dochodu. Nie dyskwalifikuje to również kandydatów zainteresowanych podjęciem dodatkowej pracy. Kierowcą Bolt może zostać zatem student, emeryt, ale i osoba posiadająca własną działalność.

Czy praca w Bolt się opłaca?

Praca w Bolt jest nie tylko wygodnym zajęciem. 

Pełnienie obowiązków Kierowcy, zwłaszcza w większym mieście, takim jak Kraków czy Rzeszów daje spore możliwości zarobkowe. Kierowca Bolt sam decyduje o tym, ile i kiedy pracuje. To pierwszy atut, który bez wątpienia zostanie doceniony przez każdą osobę, która rozgląda się za swobodnym i niezależnym miejscem pracy.


Ile zarabia Kierowca Bolt? To pytanie, które zadaje sobie każdy zainteresowany stanowiskiem kandydat. Zarobki prezentują się dość zróżnicowanie, ponieważ zależą one od samego pracownika. Wysokość wypłaty uwarunkowana jest od kilku czynników, wśród których należy wymienić przede wszystkim: pokonany dystans (liczbę przejechanych kilometrów), godziny pracy, miasto, w którym pracuje Kierowca Bolt.


Nie ma zatem konkretnej stawki, która gwarantowana jest za pracę w Bolt. Kierowca sam decyduje o tym, ile pracuje, co determinuje wysokość jego zarobków. Miesięczna wypłata może oscylować w granicach nawet kilkunastu tysięcy złotych, jednak ostateczne wpływy na konto uzależnione są od wspomnianych wyżej faktorów. Od zarobków należy odliczyć koszty paliwa, a w przypadku wypożyczania samochodu również ratę za wynajem. Kierowca Bolt, który pracuje na firmowym pojeździe, nie ponosi żadnych kosztów. Chcąc uściślić podane informacje, godzinowe zarobki Kierowcy Bolt w Krakowie najczęściej wahają się między 20-30 zł/h. Ostatecznie jednak zarobki w Bolt zależą od decyzji podejmowanych przez pracującą osobę.

Wybierz DEPartner na swojego partnera flotowego i rozliczeniowego, aby cieszyć się miłą atmosferą współpracy i czerpać przyjemność z jazdy, a przy tym zarobić naprawdę dobre pieniądze jako swój własny szef!

bolt uber partner krakow malopolska bolt krakow uber krakow
Uber i Bolt Partner Kraków
tarnow bolt uber partner taxi tarnow praca jako kierowca
Uber i Bolt Partner Tarnów
uber bolt partner rzeszow
Uber i Bolt Partner Rzeszów
Zacznij jeździć i zarabiać!
Wprowadzenie swoich danych zajmie Ci tylko 60 sekund